APC Smart-UPS RBC115 lyijygeeliparisto
436,45 € 347,77 €
- Yhteensopiva APC Smart-UPS -sarjan UPS-laitteiden kanssa
- RBC115-malli, lyijygeeliteknologia
- UPS-varaparisto, 13 kg painoinen
- Toimitetaan yksittäiskappaleena
- Soveltuu UPS-laitteiden varmistettuun käyttöön
| Määrä | Hinta | Alennus |
|---|---|---|
| 2-9 | 427,72 € | 2% |
| 10-50 | 423,36 € | 3% |
| 51+ | 418,99 € | 4% |
Ennakkotilaus — arvioitu saatavuus: 23.06.2026
- Toimitus alk. 3,70€ sis alv 25,5% (Ilmainen toimitus yli 75 € tilauksiin)
- 30 päivää avoin osto & 1 vuoden takuu kaikille tuotteille
Olet nyt tilannut tämän tuotteen hintaseurannan. Ilmoitamme sinulle, jos hinta laskee.
APC Smart-UPS -sarjan UPS-laitteisiin sopiva RBC115-lyijygeeliparisto tarjoaa luotettavan ja pitkäikäisen virranvarmistuksen. Tämä paristo käyttää perinteistä lyijygeeliteknologiaa, joka on suunniteltu erityisesti UPS-laitteiden tarpeisiin. Paristo toimitetaan yksittäiskappaleena ja painaa 13 kilogrammaa.
RBC115-paristo on tarkoitettu UPS-laitteiden varaparistoksi, joka takaa virransyötön keskeytyksissä ja suojaa laitteistoa sähkökatkoksilta. Se on helppo asentaa ja vaihtaa APC:n Smart-UPS-mallistoissa.
Tekniset tiedot
| EAN | 0731304281689 |
|---|---|
| Tyyppi | Akku |
| Yhteensopivuus | APC Smart-UPS -sarja |
| Malli | RBC115 |
| Teknologia | Lyijygeeliparisto |
| Määrä | 1 kappale |
| Käyttötarkoitus | UPS-varaparisto |
| Paino | 13 kg |
| Paino | 10,8200 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 16,5000 × 8,3000 × 41,9000 cm (senttimetri) |
| TyyppiArray | Akku |
| Yhteensopivuus | APC Smart-UPS -sarja |
| Malli | RBC115 |
| Teknologia | Lyijygeeliparisto |
| Määrä | 1 kappale |
| Käyttötarkoitus | UPS-varaparisto |
| Paino | 1,3 kg |
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
Kysy tekstiviestillä!
+358 45 160 7888
Jos et löytänyt vastausta mieltäsi askarruttavaan asiaan, täytä lomake niin vastaamme sinulle.
Haluatko lähettää laitteen meille huoltoon?
Se käy helposti, kun seuraat alla olevia ohjeita:
- Lisää haluamasi huoltotuotteet ostoskoriin ja siirry kassalle.
- Täytä omat tietosi ja toimitustapa.
- Maksun jälkeen saat sähköpostiisi tilausvaihvistuksen mikäli maksu oli onnistunut.
- Postita laite tai vaihtoehtoisesti toimita laite Riihimäen Priisman vaihtolokeroon.
Toimitusosoite / Pakettiautomaatti:
Postin automaatti, Kauppakeskus Aalloppi.
(Myllytie 1, 04414 Järvenpää.)
Yhteystiedot:
Maximum Effort AY (NileTech)
Wärtsilänkatu 4 A 24, 04410 Järvenpää.
045 490 1114
Kiitos että valitsit meidät!
Tutustu myös
iPhone 6 Plus / 6+ Sensori ja etukamera (flex-kaapeli)
Varastossa
iPhone 5S Latausliitännän Flex-Kaapeli
Varastossa
iphone 5 kotinäppäin
Varastossa
PUHELIMET

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.