APB-400B8 400W PC-virtalähde
49,95
  • 400W teho, tehokas ja luotettava
  • 1x PCIe liitäntä, yhteensopiva useimpien komponenttien kanssa
  • Aktiivinen PFC, energiatehokkuus 80 PLUS
  • CE-sertifioitu, turvallinen käyttää
  • Kompleksi toimitus, sisältää kaikki tarvittavat kaapelit
Määrä Hinta Alennus
2-9 48,95  2%
10-50 48,45  3%
51+ 47,95  4%
📅
Lähetettävissä: n. 5-10 arkipäivää (EU)
  • 30 päivää avoin osto & 1 vuoden takuu kaikille tuotteille
Tilaus onnistui
Olet nyt tilannut tämän tuotteen hintaseurannan. Ilmoitamme sinulle, jos hinta laskee.
Hinnanseuranta
Seuraa tätä tuotetta ja saat ilmoituksen, jos hinta laskee.
Lisää hintaseurantaan
0 Ihmisiä katselee tätä tuotetta nyt!
Kuvaus
Chieftec APB-400B8 on tehokas 400W PC-virtalähde, joka tarjoaa luotettavaa virtaa kaikille tietokoneesi komponenteille. Sen 1x PCIe liitäntä mahdollistaa helpon yhteyden nykyaikaisiin näytönohjaimiin ja muihin lisäosiin.
Lisätiedot
Paino1,2000 kg (kilogramma)
MalliAPB-400B8
EAN
Teho400 Watt
Liitännät1x PCIe
Energiatehokkuus80 PLUS
SertifikaatitCE
Väri
ToimitussisältöKaapelit, adapterit
Arviot (0)
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “APB-400B8 400W PC-virtalähde”
Kysy tuotteista
Kysy tuotteista ("4")
Kysy tekstiviestillä!
Jos et löytänyt vastausta mieltäsi askarruttavaan asiaan, täytä lomake niin vastaamme sinulle.
Lähetä laitteesi huoltoon
Haluatko lähettää laitteen meille huoltoon?
Se käy helposti, kun seuraat alla olevia ohjeita:
  1. Lisää haluamasi huoltotuotteet ostoskoriin ja siirry kassalle.
  2. Täytä omat tietosi ja toimitustapa.
  3. Maksun jälkeen saat sähköpostiisi tilausvaihvistuksen mikäli maksu oli onnistunut.
  4. Postita laite tai vaihtoehtoisesti toimita laite Riihimäen Priisman vaihtolokeroon.
Toimitusosoite / Pakettiautomaatti:
Postin automaatti, Kauppakeskus Aalloppi
(Myllytie 1, 04414 Järvenpää.)
Yhteystiedot:
Maximum Effort AY (NileTech)
Wärtsilänkatu 4 A 24, 04410 Järvenpää.