Apple Mac mini M4 2024 CTO, 24 GB MAC-järjestelmä
1505,95 € 1199,96 €
- Apple M4 prosessori, 10 ydintä
- 24 GB RAM, integroitu
- 1 TB SSD tallennustila
- Wi-Fi 6E ja Bluetooth 5.3
- macOS käyttöjärjestelmä
| Määrä | Hinta | Alennus |
|---|---|---|
| 2-9 | 1475,83 € | 2% |
| 10-50 | 1460,77 € | 3% |
| 51+ | 1445,71 € | 4% |
Ennakkotilaus — arvioitu saatavuus: 24.06.2026
- Toimitus alk. 3,70€ sis alv 25,5% (Ilmainen toimitus yli 75 € tilauksiin)
- 30 päivää avoin osto & 1 vuoden takuu kaikille tuotteille
Olet nyt tilannut tämän tuotteen hintaseurannan. Ilmoitamme sinulle, jos hinta laskee.
Apple Mac mini M4 2024 CTO on tehokas MAC-järjestelmä, joka yhdistää huipputeknologian ja kompaktin muotoilun. Varustettuna Apple M4 prosessorilla, jossa on 10 ydintä, tämä laite tarjoaa erinomaisen suorituskyvyn niin työskentelyyn kuin viihteeseen. 24 GB RAM muisti takaa sujuvan moniajon, ja 1 TB SSD tallennustila tarjoaa runsaasti tilaa tiedostoille ja sovelluksille.
Laite tukee Wi-Fi 6E: tä ja Bluetooth 5.3: ta, mikä mahdollistaa nopean ja luotettavan langattoman yhteyden. Mac mini on suunniteltu toimimaan macOS käyttöjärjestelmän kanssa, joka tarjoaa käyttäjäystävällisen ja tehokkaan ympäristön.
Tekniset tiedot
| Tyyppi | MAC-järjestelmä |
|---|---|
| Väri | Hopea |
| Sarja | Mac mini |
| Muotoilu | HTPC |
| Prosessori | Apple M4 (10 ydintä) |
| Käyttöjärjestelmä | macOS |
| RAM | 24 GB (integroitu) |
| Tallennustila | 1 TB SSD |
| Grafiikka | Apple M4 10-Core GPU |
| Liitännät | 1x HDMI, 2x USB-A 2.0, 2x USB-C 3.2, 3x Thunderbolt 4, 1x RJ-45 |
| Audio | 1x kuulokeliitäntä, integroitu kaiutin |
| LAN | 10/100/1000 MBit/s |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Teho | 155 Wattia |
| Mitat | Leveys: 127 mm, Korkeus: 50 mm, Syvyys: 127 mm |
| Paino | 730 g |
| Paino | 0,7300 kg (kilogramma) |
|---|---|
| TyyppiArray | MAC-järjestelmä |
| EAN | 8592978585952 |
| Väri | Hopea |
| Sarja | Mac mini |
| Muotoilu | HTPC |
| Prosessori | Apple M4 (10 ydintä) |
| Käyttöjärjestelmä | macOS |
| RAM | 24 GB (integroitu) |
| Tallennustila | 1 TB SSD |
| Grafiikka | Apple M4 10-Core GPU |
| Liitännät | 1x HDMI, 2x USB-A 2.0, 2x USB-C 3.2, 3x Thunderbolt 4, 1x RJ-45 |
| Audio | 1x kuulokeliitäntä, integroitu kaiutin |
| LAN | 10/100/1000 MBit/s |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Teho | 155 Wattia |
| Mitat | Leveys: 127 mm, Korkeus: 50 mm, Syvyys: 127 mm |
| Paino | 730 g |
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
Kysy tekstiviestillä!
+358 45 160 7888
Jos et löytänyt vastausta mieltäsi askarruttavaan asiaan, täytä lomake niin vastaamme sinulle.
Haluatko lähettää laitteen meille huoltoon?
Se käy helposti, kun seuraat alla olevia ohjeita:
- Lisää haluamasi huoltotuotteet ostoskoriin ja siirry kassalle.
- Täytä omat tietosi ja toimitustapa.
- Maksun jälkeen saat sähköpostiisi tilausvaihvistuksen mikäli maksu oli onnistunut.
- Postita laite tai vaihtoehtoisesti toimita laite Riihimäen Priisman vaihtolokeroon.
Toimitusosoite / Pakettiautomaatti:
Postin automaatti, Kauppakeskus Aalloppi.
(Myllytie 1, 04414 Järvenpää.)
Yhteystiedot:
Maximum Effort AY (NileTech)
Wärtsilänkatu 4 A 24, 04410 Järvenpää.
045 490 1114
Kiitos että valitsit meidät!
PUHELIMET

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.