Apple Mac mini M4 2024 CTO, 32 GB MAC-järjestelmä
1505,95 € 1199,96 €
- Apple M4 prosessori, 10 ydintä
- 32 GB RAM, 512 GB SSD
- Apple M4 10-Core GPU
- Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3
- macOS käyttöjärjestelmä
| Määrä | Hinta | Alennus |
|---|---|---|
| 2-9 | 1475,83 € | 2% |
| 10-50 | 1460,77 € | 3% |
| 51+ | 1445,71 € | 4% |
Varasto loppu
- Toimitus alk. 3,70€ sis alv 25,5% (Ilmainen toimitus yli 75 € tilauksiin)
- 30 päivää avoin osto & 1 vuoden takuu kaikille tuotteille
Apple Mac mini M4 2024 CTO on tehokas MAC-järjestelmä, joka tarjoaa huipputeknologian kompaktiin muotoon. Varustettuna Apple M4 -prosessorilla, jossa on 10 ydintä, tämä laite takaa erinomaisen suorituskyvyn niin työskentelyyn kuin viihteeseen. 32 GB RAM-muistia ja 512 GB SSD-tallennustilaa tarjoavat riittävästi kapasiteettia vaativiin sovelluksiin ja tiedostojen tallentamiseen.
Grafiikkaa hallitsee Apple M4 10-Core GPU, joka mahdollistaa sujuvan grafiikan käsittelyn ja monipuoliset käyttömahdollisuudet. Liitettävyys on huippuluokkaa, sillä laitteessa on useita USB-A ja USB-C -portteja, Thunderbolt 4 -liitännät sekä HDMI-ulostulo. Lisäksi laite tukee Wi-Fi 6E -yhteyksiä ja Bluetooth 5.3 -teknologiaa.
Tekniset tiedot
| EAN | 4068568993970 |
|---|---|
| Tyyppi | MAC-järjestelmä |
| Väri | Hopea |
| Sarja | Mac mini |
| Muotoilu | HTPC |
| Prosessori | Apple M4 (10 ydintä) |
| Muisti | 32 GB (kiinteä) |
| Tallennustila | 512 GB SSD |
| Grafiikka | Apple M4 10-Core GPU |
| Liitännät | 1x HDMI-Out, 2x USB-A 2.0, 2x USB-C 3.2, 3x Thunderbolt 4, 1x RJ-45 |
| Ääni | Integroidut kaiuttimet, 1x kuulokeliitäntä |
| LAN | 10/100/1000 MBit/s |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Virtalähde | 155 W (sisäinen) |
| Käyttöjärjestelmä | macOS |
| Mitat | 127 mm x 50 mm x 127 mm |
| Paino | 730 g |
| Paino | 0,7300 kg (kilogramma) |
|---|---|
| EAN | 4068568993970 |
| Malli | Mac mini M4 2024 CTO |
| Väri | Hopea |
| Prosessori | Apple M4 (10 ydintä) |
| Muisti | 32 GB (kiinteä) |
| Tallennustila | 512 GB SSD |
| Grafiikka | Apple M4 10-Core GPU |
| Liitännät | 1x HDMI-Out, 2x USB-A 2.0, 2x USB-C 3.2, 3x Thunderbolt 4, 1x RJ-45 |
| Ääni | Integroidut kaiuttimet, 1x kuulokeliitäntä |
| LAN | 10/100/1000 MBit/s |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Virtalähde | 155 W, sisäinen |
| Käyttöjärjestelmä | macOS |
| Mitat | 127 mm x 50 mm x 127 mm |
| Paino | 730 g |
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
Kysy tekstiviestillä!
+358 45 160 7888
Jos et löytänyt vastausta mieltäsi askarruttavaan asiaan, täytä lomake niin vastaamme sinulle.
Haluatko lähettää laitteen meille huoltoon?
Se käy helposti, kun seuraat alla olevia ohjeita:
- Lisää haluamasi huoltotuotteet ostoskoriin ja siirry kassalle.
- Täytä omat tietosi ja toimitustapa.
- Maksun jälkeen saat sähköpostiisi tilausvaihvistuksen mikäli maksu oli onnistunut.
- Postita laite tai vaihtoehtoisesti toimita laite Riihimäen Priisman vaihtolokeroon.
Toimitusosoite / Pakettiautomaatti:
Postin automaatti, Kauppakeskus Aalloppi.
(Myllytie 1, 04414 Järvenpää.)
Yhteystiedot:
Maximum Effort AY (NileTech)
Wärtsilänkatu 4 A 24, 04410 Järvenpää.
045 490 1114
Kiitos että valitsit meidät!
PUHELIMET

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.