Apple Mac mini M4 2024 CTO, MAC-järjestelmä
860,95 € 686,02 €
- Apple M4 prosessori, 10 ydintä
- 16 GB RAM, 256 GB SSD
- Apple M4 10-Core GPU
- Wi-Fi 6E ja Bluetooth 5.3
- 2x USB-C 3.2, 3x Thunderbolt 4
| Määrä | Hinta | Alennus |
|---|---|---|
| 2-9 | 843,73 € | 2% |
| 10-50 | 835,12 € | 3% |
| 51+ | 826,51 € | 4% |
Ennakkotilaus — arvioitu saatavuus: 24.06.2026
- Toimitus alk. 3,70€ sis alv 25,5% (Ilmainen toimitus yli 75 € tilauksiin)
- 30 päivää avoin osto & 1 vuoden takuu kaikille tuotteille
Olet nyt tilannut tämän tuotteen hintaseurannan. Ilmoitamme sinulle, jos hinta laskee.
Apple Mac mini M4 2024 on tehokas MAC-järjestelmä, joka on suunniteltu tarjoamaan huipputason suorituskykyä ja monipuolisia liitäntämahdollisuuksia. Varustettuna Apple M4 prosessorilla, jossa on 10 ydintä, tämä laite takaa sujuvan ja nopean toiminnan. 16 GB RAM-muistia ja 256 GB SSD-tallennustilaa tarjoavat riittävästi kapasiteettia päivittäiseen käyttöön ja vaativiin sovelluksiin.
Grafiikkasuorituskyky on huipputasoa Apple M4 10-Core GPU:n ansiosta, joka mahdollistaa vaativien grafiikoiden käsittelyn. Laite tukee jopa kolmea näyttöä, joista kaksi voi olla jopa 6K-resoluutiolla Thunderbolt-yhteyden kautta.
Tekniset tiedot
| Tyyppi | MAC-järjestelmä |
|---|---|
| Väri | Hopea |
| Sarja | Mac mini |
| Muotoilu | HTPC |
| Prosessori | Apple M4 (10 ydintä) |
| Ydinlayout | 4 suoritusydintä, 6 tehokkuusydintä |
| Neuraalimoottori | 16 ydintä |
| RAM | 16 GB (kiinteä) |
| Tallennustila | 256 GB SSD |
| Grafiikka | Apple M4 10-Core GPU |
| HDMI | 1x HDMI-Out |
| USB-A | 2x USB-A 2.0 |
| USB-C | 2x USB-C 3.2 (10 Gbit/s) |
| Thunderbolt | 3x Thunderbolt 4 |
| RJ-45 | 1x RJ-45 |
| Optiset | Ei saatavilla |
| Kuulokeliitäntä | 1x kuulokeliitäntä |
| Sisäinen kaiutin | Kyllä |
| LAN | 10-Gigabit |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Virtalähde | 155 W |
| Käyttöjärjestelmä | macOS |
| Mitat | Leveys: 127 mm, Korkeus: 50 mm, Syvyys: 127 mm |
| Paino | 730 g |
| Paino | 0,7300 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Malli | Mac mini M4 2024 CTO |
| EAN | 8592978595296 |
| Väri | Hopea |
| Prosessori | Apple M4 (10 ydintä) |
| RAM | 16 GB |
| Tallennustila | 256 GB SSD |
| Grafiikka | Apple M4 10-Core GPU |
| USB-A | 2x USB-A 2.0 |
| USB-C | 2x USB-C 3.2 (10 Gbit/s) |
| Thunderbolt | 3x Thunderbolt 4 |
| RJ-45 | 1x RJ-45 |
| Kuulokeliitäntä | 1x kuulokeliitäntä |
| Sisäinen kaiutin | Kyllä |
| LAN | 10-Gigabit |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Virtalähde | 155 W |
| Käyttöjärjestelmä | macOS |
| Mitat | Leveys: 127 mm, Korkeus: 50 mm, Syvyys: 127 mm |
| Paino | 730 g |
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
Kysy tekstiviestillä!
+358 45 160 7888
Jos et löytänyt vastausta mieltäsi askarruttavaan asiaan, täytä lomake niin vastaamme sinulle.
Haluatko lähettää laitteen meille huoltoon?
Se käy helposti, kun seuraat alla olevia ohjeita:
- Lisää haluamasi huoltotuotteet ostoskoriin ja siirry kassalle.
- Täytä omat tietosi ja toimitustapa.
- Maksun jälkeen saat sähköpostiisi tilausvaihvistuksen mikäli maksu oli onnistunut.
- Postita laite tai vaihtoehtoisesti toimita laite Riihimäen Priisman vaihtolokeroon.
Toimitusosoite / Pakettiautomaatti:
Postin automaatti, Kauppakeskus Aalloppi.
(Myllytie 1, 04414 Järvenpää.)
Yhteystiedot:
Maximum Effort AY (NileTech)
Wärtsilänkatu 4 A 24, 04410 Järvenpää.
045 490 1114
Kiitos että valitsit meidät!
PUHELIMET

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.