Digitus DN-CT-5M-25 5 m kiinnitysnauha
60,95
  • 5 metriä pitkä, 25 mm leveä kiinnitysnauha, musta
  • 2,5 m sienipäällysteinen ja 5 m pehmeä tarranauha
  • Polyamidi- ja modifioitu akryylipolymeerimateriaali
  • Monikäyttöinen, uudelleenkäytettävä ja irrotettava
  • Kestää lämpötiloja -40 °C – +100 °C, lyhytaikaisesti +160 °C
Quantity Price Discount
2-9 59,73  2%
10-50 59,12  3%
51+ 58,51  4%
Ennakkotilaus — arvioitu saatavuus: 25.05.2026
📅
Lähetettävissä: n. 5-10 arkipäivää (EU)
  • 30 päivää avoin osto & 1 vuoden takuu kaikille tuotteille
Subscription successful
You’re now subscribed to price tracking for this product. We’ll notify you if the price drops.
Price tracker
Track this item and get notified if the price drops.
Add to price tracker
0 People watching this product now!
Description
Digitus DN-CT-5M-25 on monikäyttöinen ja uudelleenkäytettävä kiinnitysnauhasarja, joka soveltuu erinomaisesti kaapelien ja johtojen hallintaan. Pakkaus sisältää 2,5 metriä sienipäällysteistä tarranauhaa ja 5 metriä pehmeää tarranauhaa, molemmat mustina ja 25 mm leveinä.
Tekniset tiedot
EAN 4016032449034
Tyyppi Kiinnitysnauha
Väri Musta
Käyttötarkoitus Kaapelien kiinnitys ja niputus
Materiaali Polyamidi (PA), modifioitu akryylipolymeeri
Asennus Uudelleenkäytettävä, irrotettava
Lämpötilankesto -40 °C – +100 °C, lyhytaikaisesti +160 °C
Leveys 25 mm
Pituus 5 metriä
Pakkaus 2,5 m sienipäällysteinen nauha, 5 m pehmeä tarranauha, pussi
Ominaisuudet Etupuoli pehmeä, takapuoli sienipäällyste, sivut liimattu, jopa 10 000 avaamiskertaa
Sienipäiden tiheys 48 kpl/cm²
Vetolujuus 40 N/cm²
Additional information
TyyppiArray
EAN4016032449034
Väri
Leveys25 mm
Pituus
Sienipäiden tiheys48 kpl/cm²
Vetolujuus40 N/cm²
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Digitus DN-CT-5M-25 5 m kiinnitysnauha”
Kysy tuotteista
Kysy tuotteista ("4")
Kysy tekstiviestillä!
Jos et löytänyt vastausta mieltäsi askarruttavaan asiaan, täytä lomake niin vastaamme sinulle.
Lähetä laitteesi huoltoon
Haluatko lähettää laitteen meille huoltoon?
Se käy helposti, kun seuraat alla olevia ohjeita:
  1. Lisää haluamasi huoltotuotteet ostoskoriin ja siirry kassalle.
  2. Täytä omat tietosi ja toimitustapa.
  3. Maksun jälkeen saat sähköpostiisi tilausvaihvistuksen mikäli maksu oli onnistunut.
  4. Postita laite tai vaihtoehtoisesti toimita laite Riihimäen Priisman vaihtolokeroon.
Toimitusosoite / Pakettiautomaatti:
Postin automaatti, Kauppakeskus Aalloppi
(Myllytie 1, 04414 Järvenpää.)
Yhteystiedot:
Maximum Effort AY (NileTech)
Wärtsilänkatu 4 A 24, 04410 Järvenpää.