Ryobi ONE+ R18ST50-0 18V Akkukiinnitin
157,45
  • 18 V Li-ion akkujärjestelmä, yhteensopiva ONE+ sarjan kanssa
  • Työkalu ilman akkua ja laturia, mukana vyökoukku
  • Klammerikapasiteetti 85 kpl, sopii 6–14 mm klammeille
  • Työkalu ilman syvyysasetusta, kumipintainen kahva
  • Äänitaso 87 dB(A), tärinätaso 2,8 m/s²
Quantity Price Discount
2-9 154,30  2%
10-50 152,73  3%
51+ 151,15  4%
📅
Lähetettävissä: n. 5-10 arkipäivää (EU)
  • 30 päivää avoin osto & 1 vuoden takuu kaikille tuotteille
Subscription successful
You’re now subscribed to price tracking for this product. We’ll notify you if the price drops.
Price tracker
Track this item and get notified if the price drops.
Add to price tracker
0 People watching this product now!
Description
Työkalu on suunniteltu nopeaan ja helppoon kiinnittämiseen erilaisilla klammeilla, joiden leveys on 10 mm ja pituus 6–14 mm. Magasiinin kapasiteetti on 85 klammeria, mikä mahdollistaa pitkät työjaksot ilman jatkuvaa lataamista.
ONE+ järjestelmä tarjoaa yli 100 erilaista akkutyökalua, jotka kaikki käyttävät samaa 18 V Li-ion akkua. Tämä tekee Ryobista joustavan ja kustannustehokkaan ratkaisun monenlaisiin kodin ja työmaan tehtäviin.
Tekniset tiedot
EAN 4892210179241
Tyyppi Sähköinen kiinnitin
Väri Vihreä/musta
Sarja Ryobi ONE+
Käyttötarkoitus Nopea ja helppo kiinnitys
Käyttövoima Akkukäyttö
Käyttöjännite 18 V
Akkutyyppi Li-ion 18 V
Syvyysasetuksen säätö Työkaluton
Kahva Kumipintainen
Laukaisu Yksittäinen laukaisu
Magasiinikapasiteetti 85 kpl
Sopivat klammit – leveys 10 mm
Sopivat klammit – pituus 6–14 mm
Äänitaso – paine 87 dB(A)
Äänitaso – teho 98 dB(A)
Äänitaso – epävarmuus 3 dB(A)
Tärinäarvo 2,8 m/s²
Tärinäarvon epävarmuus 1,5 m/s²
Paino 1,8 kg
Mukana toimitettavat lisävarusteet Vyökoukku, 160 x 10 mm kruunuklammit
Tarvittava lisävaruste 18 V ONE+ akku
Additional information
Weight1,8000 kg
TyyppiArray
EAN4892210179241
Väri
SarjaRyobi ONE+
KäyttövoimaAkkukäyttö
Käyttöjännite18 V
AkkutyyppiLi-Ion 18 V
KahvaKumipintainen
LaukaisuYksittäinen laukaisu
Magasiinikapasiteetti85 kpl
Sopivat klammit - leveys10 mm
Äänitaso - paine87 dB(A)
Äänitaso - teho98 dB(A)
Äänitaso - epävarmuus3 dB(A)
Tärinäarvo2,8 m/s²
Tärinäarvon epävarmuus1,5 m/s²
Paino1,8 kg
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Ryobi ONE+ R18ST50-0 18V Akkukiinnitin”
Kysy tuotteista
Kysy tuotteista ("4")
Kysy tekstiviestillä!
Jos et löytänyt vastausta mieltäsi askarruttavaan asiaan, täytä lomake niin vastaamme sinulle.
Lähetä laitteesi huoltoon
Haluatko lähettää laitteen meille huoltoon?
Se käy helposti, kun seuraat alla olevia ohjeita:
  1. Lisää haluamasi huoltotuotteet ostoskoriin ja siirry kassalle.
  2. Täytä omat tietosi ja toimitustapa.
  3. Maksun jälkeen saat sähköpostiisi tilausvaihvistuksen mikäli maksu oli onnistunut.
  4. Postita laite tai vaihtoehtoisesti toimita laite Riihimäen Priisman vaihtolokeroon.
Toimitusosoite / Pakettiautomaatti:
Postin automaatti, Kauppakeskus Aalloppi
(Myllytie 1, 04414 Järvenpää.)
Yhteystiedot:
Maximum Effort AY (NileTech)
Wärtsilänkatu 4 A 24, 04410 Järvenpää.