SilverStone SST-DA850R-GMA-WWW 850W
119,95
  • 850 W teho, tehokas ja luotettava
  • 1x 12-Pin ATX3.0 liitin
  • 4x PCIe liitintä
  • Kabel-Management ominaisuus
  • 80 PLUS Gold sertifiointi
Määrä Hinta Alennus
2-9 117,55  2%
10-50 116,35  3%
51+ 115,15  4%
📅
Lähetettävissä: n. 5-10 arkipäivää (EU)
  • 30 päivää avoin osto & 1 vuoden takuu kaikille tuotteille
Tilaus onnistui
Olet nyt tilannut tämän tuotteen hintaseurannan. Ilmoitamme sinulle, jos hinta laskee.
Hinnanseuranta
Seuraa tätä tuotetta ja saat ilmoituksen, jos hinta laskee.
Lisää hintaseurantaan
0 Ihmisiä katselee tätä tuotetta nyt!
Kuvaus
SilverStone SST-DA850R-GMA-WWW on tehokas ja luotettava PC-virtalähde, joka tarjoaa 850 W tehoa. Tämä virtalähde on varustettu yhdellä 12-Pin ATX3.0 liittimellä ja neljällä PCIe liittimellä, mikä mahdollistaa erinomaisen yhteensopivuuden eri komponenttien kanssa.
Ominaisuudet:
  • Teho: 850 W
  • Liitännät: 1x 12-Pin ATX3.0, 4x PCIe
  • Sertifiointi: 80 PLUS Gold
  • Väri: Valkoinen
Lisätiedot
Paino1,5000 kg (kilogramma)
MalliSST-DA850R-GMA-WWW
EAN
Teho850 W
Liittimet1x 12-Pin ATX3.0, 4x PCIe
Sertifiointi80 PLUS Gold
Väri
OminaisuudetKabel-Management, Aktiivinen PFC
Arviot (0)
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “SilverStone SST-DA850R-GMA-WWW 850W”
Kysy tuotteista
Kysy tuotteista ("4")
Kysy tekstiviestillä!
Jos et löytänyt vastausta mieltäsi askarruttavaan asiaan, täytä lomake niin vastaamme sinulle.
Lähetä laitteesi huoltoon
Haluatko lähettää laitteen meille huoltoon?
Se käy helposti, kun seuraat alla olevia ohjeita:
  1. Lisää haluamasi huoltotuotteet ostoskoriin ja siirry kassalle.
  2. Täytä omat tietosi ja toimitustapa.
  3. Maksun jälkeen saat sähköpostiisi tilausvaihvistuksen mikäli maksu oli onnistunut.
  4. Postita laite tai vaihtoehtoisesti toimita laite Riihimäen Priisman vaihtolokeroon.
Toimitusosoite / Pakettiautomaatti:
Postin automaatti, Kauppakeskus Aalloppi
(Myllytie 1, 04414 Järvenpää.)
Yhteystiedot:
Maximum Effort AY (NileTech)
Wärtsilänkatu 4 A 24, 04410 Järvenpää.