Apple Mac mini M4 2024, 16 GB RAM, MAC-järjestelmä
1004,95 € 800,76 €
- Apple M4 prosessori, 10 ydintä
- 16 GB RAM, integroitu
- 512 GB SSD tallennustila
- Wi-Fi 6E ja Bluetooth 5.3
- macOS käyttöjärjestelmä
| Määrä | Hinta | Alennus |
|---|---|---|
| 2-9 | 984,85 € | 2% |
| 10-50 | 974,80 € | 3% |
| 51+ | 964,75 € | 4% |
Varasto loppu
- Toimitus alk. 3,70€ sis alv 25,5% (Ilmainen toimitus yli 75 € tilauksiin)
- 30 päivää avoin osto & 1 vuoden takuu kaikille tuotteille
Apple Mac mini M4 2024 on tehokas MAC-järjestelmä, joka tarjoaa erinomaisen suorituskyvyn ja monipuoliset liitännät. Varustettuna Apple M4 prosessorilla, jossa on 10 ydintä, tämä laite takaa sujuvan käyttökokemuksen. 16 GB RAM on integroitu, joten se tarjoaa riittävästi muistia vaativille sovelluksille ja moniajoille.
Tallennustilana on 512 GB SSD, joka mahdollistaa nopean tiedonsiirron ja suuren tallennuskapasiteetin. Laite tukee myös Wi-Fi 6E: tä ja Bluetooth 5.3: ta, mikä takaa nopeat ja luotettavat langattomat yhteydet.
Mac mini M4 on suunniteltu erityisesti macOS käyttöjärjestelmälle, mikä tekee siitä erinomaisen valinnan niin työ- kuin viihdekäyttöön. Laite tukee jopa kolmea näyttöä, joista kaksi voi olla jopa 6K resoluutiolla.
Tekniset tiedot
| Tyyppi | MAC-järjestelmä |
|---|---|
| Väri | Hopea |
| Sarja | Mac mini |
| Muotoilu | HTPC |
| Prosessori | Apple M4 (10 ydintä) |
| Muisti | 16 GB (integroitu) |
| Tallennustila | 512 GB SSD |
| Grafiikka | Apple M4 10-Core GPU |
| Liitännät | 1x HDMI-Out, 2x USB-A 2.0, 2x USB-C 3.2, 3x Thunderbolt 4, 1x RJ-45 |
| Audio | 1x kuulokeliitäntä, integroitu kaiutin |
| LAN | 10/100/1000 MBit/s |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Virtalähde | 155 Watt |
| Käyttöjärjestelmä | macOS |
| Mitat | 127 mm x 50 mm x 127 mm |
| Paino | 730 g |
| Paino | 0,7300 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Malli | Mac mini M4 2024 |
| EAN | 0195949080609 |
| Prosessori | Apple M4 (10 ydintä) |
| Muisti | 16 GB (integroitu) |
| Tallennustila | 512 GB SSD |
| Grafiikka | Apple M4 10-Core GPU |
| Liitännät | 1x HDMI-Out, 2x USB-A 2.0, 2x USB-C 3.2, 3x Thunderbolt 4, 1x RJ-45 |
| Audio | 1x kuulokeliitäntä, integroitu kaiutin |
| LAN | 10/100/1000 MBit/s |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Virtalähde | 155 Watt |
| Käyttöjärjestelmä | macOS |
| Mitat | 127 mm x 50 mm x 127 mm |
| Paino | 730 g |
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
Kysy tekstiviestillä!
+358 45 160 7888
Jos et löytänyt vastausta mieltäsi askarruttavaan asiaan, täytä lomake niin vastaamme sinulle.
Haluatko lähettää laitteen meille huoltoon?
Se käy helposti, kun seuraat alla olevia ohjeita:
- Lisää haluamasi huoltotuotteet ostoskoriin ja siirry kassalle.
- Täytä omat tietosi ja toimitustapa.
- Maksun jälkeen saat sähköpostiisi tilausvaihvistuksen mikäli maksu oli onnistunut.
- Postita laite tai vaihtoehtoisesti toimita laite Riihimäen Priisman vaihtolokeroon.
Toimitusosoite / Pakettiautomaatti:
Postin automaatti, Kauppakeskus Aalloppi.
(Myllytie 1, 04414 Järvenpää.)
Yhteystiedot:
Maximum Effort AY (NileTech)
Wärtsilänkatu 4 A 24, 04410 Järvenpää.
045 490 1114
Kiitos että valitsit meidät!
PUHELIMET

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.