Apple Mac mini M4 2024 CTO, 24 GB MAC-järjestelmä
1256,95 € 1001,55 €
- Apple M4 prosessori, 10 ydintä
- 24 GB RAM, integroitu
- 512 GB SSD tallennustila
- Wi-Fi 6E ja Bluetooth 5.3
- 2x USB-C 3.2, 3x Thunderbolt 4
| Määrä | Hinta | Alennus |
|---|---|---|
| 2-9 | 1231,81 € | 2% |
| 10-50 | 1219,24 € | 3% |
| 51+ | 1206,67 € | 4% |
Ennakkotilaus — arvioitu saatavuus: 22.06.2026
- Toimitus alk. 3,70€ sis alv 25,5% (Ilmainen toimitus yli 75 € tilauksiin)
- 30 päivää avoin osto & 1 vuoden takuu kaikille tuotteille
Olet nyt tilannut tämän tuotteen hintaseurannan. Ilmoitamme sinulle, jos hinta laskee.
Apple Mac mini M4 2024 CTO on tehokas MAC-järjestelmä, joka tarjoaa erinomaisen suorituskyvyn ja monipuoliset liitännät. Varustettuna Apple M4 prosessorilla, joka sisältää 10 ydintä, tämä kompakti tietokone on suunniteltu vaativille käyttäjille. 24 GB RAM on integroitu laitteeseen, mikä takaa sujuvan moniajon ja nopean suorituskyvyn.
Tietokoneessa on 512 GB SSD tallennustila, joka tarjoaa riittävästi tilaa tiedostojen ja sovellusten säilyttämiseen. Liitännät sisältävät kaksi USB-C 3.2 -porttia, kolme Thunderbolt 4 -porttia, HDMI-ulostulon ja RJ-45 -verkkoliitännän, mikä mahdollistaa nopean ja joustavan yhteyden eri laitteisiin.
Mac mini tukee Wi-Fi 6E -yhteyksiä ja Bluetooth 5.3 -teknologiaa, mikä takaa nopeat ja luotettavat langattomat yhteydet. Sen kompakti muotoilu (127 mm x 50 mm x 127 mm) ja kevyt rakenne (730 g) tekevät siitä erinomaisen valinnan niin kotiin kuin toimistoon.
Tekniset tiedot
| Tyyppi | MAC-järjestelmä |
|---|---|
| Väri | Hopea |
| Sarja | Mac mini |
| Muotoilu | HTPC |
| Prosessori | Apple M4 (10 ydintä) |
| Muisti | 24 GB (integroitu) |
| Tallennustila | 512 GB SSD |
| Grafiikka | Apple M4 10-Core GPU |
| Liitännät | 1x HDMI, 2x USB-A 2.0, 2x USB-C 3.2, 3x Thunderbolt 4, 1x RJ-45 |
| LAN | 10-Gigabit |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Teho | 155 W |
| Käyttöjärjestelmä | macOS |
| Mitat | 127 mm x 50 mm x 127 mm |
| Paino | 730 g |
| Paino | 0,7300 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Malli | Mac mini M4 2024 CTO |
| EAN | 4068568994021 |
| Väri | Hopea |
| Prosessori | Apple M4 (10 ydintä) |
| Muisti | 24 GB (integroitu) |
| Tallennustila | 512 GB SSD |
| Grafiikka | Apple M4 10-Core GPU |
| Liitännät | 1x HDMI, 2x USB-A 2.0, 2x USB-C 3.2, 3x Thunderbolt 4, 1x RJ-45 |
| LAN | 10-Gigabit |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Teho | 155 W |
| Käyttöjärjestelmä | macOS |
| Mitat | 127 mm x 50 mm x 127 mm |
| Paino | 730 g |
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
Kysy tekstiviestillä!
+358 45 160 7888
Jos et löytänyt vastausta mieltäsi askarruttavaan asiaan, täytä lomake niin vastaamme sinulle.
Haluatko lähettää laitteen meille huoltoon?
Se käy helposti, kun seuraat alla olevia ohjeita:
- Lisää haluamasi huoltotuotteet ostoskoriin ja siirry kassalle.
- Täytä omat tietosi ja toimitustapa.
- Maksun jälkeen saat sähköpostiisi tilausvaihvistuksen mikäli maksu oli onnistunut.
- Postita laite tai vaihtoehtoisesti toimita laite Riihimäen Priisman vaihtolokeroon.
Toimitusosoite / Pakettiautomaatti:
Postin automaatti, Kauppakeskus Aalloppi.
(Myllytie 1, 04414 Järvenpää.)
Yhteystiedot:
Maximum Effort AY (NileTech)
Wärtsilänkatu 4 A 24, 04410 Järvenpää.
045 490 1114
Kiitos että valitsit meidät!
PUHELIMET

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.