Apple Mac mini M4 2024 CTO, 16 GB MAC-järjestelmä
969,45 € 772,47 €
- Apple M4 prosessori, 10 ydintä
- 16 GB RAM, 256 GB SSD tallennustila
- Apple M4 10-Core GPU grafiikka
- Wi-Fi 6E ja Bluetooth 5.3 yhteydet
- macOS käyttöjärjestelmä, mukana Logic Pro
| Määrä | Hinta | Alennus |
|---|---|---|
| 2-9 | 950,06 € | 2% |
| 10-50 | 940,37 € | 3% |
| 51+ | 930,67 € | 4% |
Ennakkotilaus — arvioitu saatavuus: 24.06.2026
- Toimitus alk. 3,70€ sis alv 25,5% (Ilmainen toimitus yli 75 € tilauksiin)
- 30 päivää avoin osto & 1 vuoden takuu kaikille tuotteille
Olet nyt tilannut tämän tuotteen hintaseurannan. Ilmoitamme sinulle, jos hinta laskee.
Apple Mac mini M4 2024 CTO on tehokas MAC-järjestelmä, joka tarjoaa huipputason suorituskyvyn kompaktiin muotoon. Varustettuna Apple M4 prosessorilla, jossa on 10 ydintä, tämä laite takaa erinomaisen suorituskyvyn niin työskentelyyn kuin viihteeseen. 16 GB RAM ja 256 GB SSD-tallennustila tarjoavat riittävästi muistia ja nopeaa tallennustilaa eri sovelluksille ja tiedostoille.
Grafiikkasuorituskyvystä vastaa Apple M4 10-Core GPU, joka mahdollistaa sujuvan grafiikan käsittelyn ja monimutkaisempien sovellusten käytön. Laite tukee myös Wi-Fi 6E ja Bluetooth 5.3 -yhteyksiä, mikä takaa nopeat ja luotettavat langattomat yhteydet.
Mac mini M4 on suunniteltu erityisesti Apple Intelligence -teknologian hyödyntämiseen, ja se toimitetaan valmiiksi asennettuna Logic Pro -ohjelmistolla, joka on erinomainen työkalu musiikin tuotantoon ja editointiin. Tämä laite on täydellinen valinta niin ammattilaisille kuin harrastajille.
Tekniset tiedot
| Tyyppi | MAC-järjestelmä |
|---|---|
| Väri | Hopea |
| Sarja | Mac mini |
| Muotoilu | HTPC |
| Prosessori | Apple M4 (10 ydintä) |
| Kernit | 4 Performance-ydintä, 6 Efficiency-ydintä |
| Neuraalimoottori | 16 ydintä |
| RAM | 16 GB (kiinteä) |
| Tallennustila | 256 GB SSD |
| Grafiikka | Apple M4 10-Core GPU |
| Liitännät | 1x HDMI-Out, 2x USB-A 2.0, 2x USB-C 3.2 (10 Gbit/s), 3x Thunderbolt 4, 1x RJ-45 |
| Ääni | 1x kuulokeliitäntä, integroitu kaiutin |
| LAN | 10/100/1000 MBit/s |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Virtalähde | 155 Watt |
| Käyttöjärjestelmä | macOS |
| Mitat | Leveys: 127 mm, Korkeus: 50 mm, Syvyys: 127 mm |
| Paino | 730 grammaa |
| Paino | 0,7300 kg (kilogramma) |
|---|---|
| TyyppiArray | MAC-järjestelmä |
| EAN | 4068568992782 |
| Väri | Hopea |
| Sarja | Mac mini |
| Muotoilu | HTPC |
| Prosessori | Apple M4 (10 ydintä) |
| Kernit | 4 Performance-ydintä, 6 Efficiency-ydintä |
| Neuraalimoottori | 16 ydintä |
| RAM | 16 GB (kiinteä) |
| Tallennustila | 256 GB SSD |
| Grafiikka | Apple M4 10-Core GPU |
| Liitännät | 1x HDMI-Out, 2x USB-A 2.0, 2x USB-C 3.2 (10 Gbit/s), 3x Thunderbolt 4, 1x RJ-45 |
| Ääni | 1x kuulokeliitäntä, integroitu kaiutin |
| LAN | 10/100/1000 MBit/s |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Virtalähde | 155 Watt |
| Käyttöjärjestelmä | macOS |
| Mitat | Leveys: 127 mm, Korkeus: 50 mm, Syvyys: 127 mm |
| Paino | 730 grammaa |
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
Kysy tekstiviestillä!
+358 45 160 7888
Jos et löytänyt vastausta mieltäsi askarruttavaan asiaan, täytä lomake niin vastaamme sinulle.
Haluatko lähettää laitteen meille huoltoon?
Se käy helposti, kun seuraat alla olevia ohjeita:
- Lisää haluamasi huoltotuotteet ostoskoriin ja siirry kassalle.
- Täytä omat tietosi ja toimitustapa.
- Maksun jälkeen saat sähköpostiisi tilausvaihvistuksen mikäli maksu oli onnistunut.
- Postita laite tai vaihtoehtoisesti toimita laite Riihimäen Priisman vaihtolokeroon.
Toimitusosoite / Pakettiautomaatti:
Postin automaatti, Kauppakeskus Aalloppi.
(Myllytie 1, 04414 Järvenpää.)
Yhteystiedot:
Maximum Effort AY (NileTech)
Wärtsilänkatu 4 A 24, 04410 Järvenpää.
045 490 1114
Kiitos että valitsit meidät!
PUHELIMET

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.