Apple Mac mini M4 2024 CTO, 24 GB MAC-järjestelmä
1138,95 € 907,53 €
- Apple M4 prosessori, 10 ydintä
- 24 GB RAM, integroitu
- 512 GB SSD tallennustila
- Wi-Fi 6E ja Bluetooth 5.3
- macOS käyttöjärjestelmä
| Määrä | Hinta | Alennus |
|---|---|---|
| 2-9 | 1116,17 € | 2% |
| 10-50 | 1104,78 € | 3% |
| 51+ | 1093,39 € | 4% |
Ennakkotilaus — arvioitu saatavuus: 22.06.2026
- Toimitus alk. 3,70€ sis alv 25,5% (Ilmainen toimitus yli 75 € tilauksiin)
- 30 päivää avoin osto & 1 vuoden takuu kaikille tuotteille
Olet nyt tilannut tämän tuotteen hintaseurannan. Ilmoitamme sinulle, jos hinta laskee.
Apple Mac mini M4 2024 CTO on tehokas MAC-järjestelmä, joka tarjoaa erinomaisen suorituskyvyn ja monipuoliset liitännät. Varustettuna Apple M4 prosessorilla, jossa on 10 ydintä, tämä kompakti tietokone on suunniteltu vaativiin käyttötilanteisiin. Sen 24 GB RAM muisti on integroitu, mikä takaa sujuvan toiminnan ja moniajo-ominaisuudet.
Tietokoneen tallennustila koostuu 512 GB SSD-levystä, joka tarjoaa nopean pääsyn tietoihin ja ohjelmiin. Liitettävyys on huipputasoa: laitteessa on 1x HDMI-ulostulo, 2x USB-A 2.0, 2x USB-C 3.2 (10 Gbit/s) ja 3x Thunderbolt 4. Lisäksi se tukee LAN-yhteyttä 10/100/1000 MBit/s ja langatonta Wi-Fi 6E -yhteyttä.
Mac mini M4 on myös varustettu integroidulla kaiuttimella ja kuulokeliitännällä. Sen kompakti muotoilu (127 mm x 50 mm x 127 mm) tekee siitä erinomaisen valinnan niin kotiin kuin toimistoon. Tämä laite on yhteensopiva useiden näyttöjen kanssa, tukien jopa kolmea näyttöä kerralla.
Tekniset tiedot
| Tyyppi | MAC-järjestelmä |
|---|---|
| Väri | Hopea |
| Sarja | Mac mini |
| Muotoilu | HTPC |
| Prosessori | Apple M4 (10 ydintä) |
| Käyttöjärjestelmä | macOS |
| RAM | 24 GB (integroitu) |
| Tallennustila | 512 GB SSD |
| Grafiikka | Apple M4 10-Core GPU |
| Liitännät | 1x HDMI, 2x USB-A 2.0, 2x USB-C 3.2, 3x Thunderbolt 4, 1x RJ-45 |
| LAN | 10/100/1000 MBit/s |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Virtalähde | 155 Watt |
| Mitat | 127 mm x 50 mm x 127 mm |
| Paino | 730 g |
| Takuu | 1 vuosi |
| Paino | 0,7300 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Malli | Mac mini M4 2024 CTO |
| EAN | 4068568992348 |
| Väri | Hopea |
| Prosessori | Apple M4 (10 ydintä) |
| RAM | 24 GB (integroitu) |
| Tallennustila | 512 GB SSD |
| Grafiikka | Apple M4 10-Core GPU |
| Liitännät | 1x HDMI, 2x USB-A 2.0, 2x USB-C 3.2, 3x Thunderbolt 4, 1x RJ-45 |
| LAN | 10/100/1000 MBit/s |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Virtalähde | 155 Watt |
| Mitat | 127 mm x 50 mm x 127 mm |
| Paino | 730 g |
| Takuu | 1 vuosi |
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
Kysy tekstiviestillä!
+358 45 160 7888
Jos et löytänyt vastausta mieltäsi askarruttavaan asiaan, täytä lomake niin vastaamme sinulle.
Haluatko lähettää laitteen meille huoltoon?
Se käy helposti, kun seuraat alla olevia ohjeita:
- Lisää haluamasi huoltotuotteet ostoskoriin ja siirry kassalle.
- Täytä omat tietosi ja toimitustapa.
- Maksun jälkeen saat sähköpostiisi tilausvaihvistuksen mikäli maksu oli onnistunut.
- Postita laite tai vaihtoehtoisesti toimita laite Riihimäen Priisman vaihtolokeroon.
Toimitusosoite / Pakettiautomaatti:
Postin automaatti, Kauppakeskus Aalloppi.
(Myllytie 1, 04414 Järvenpää.)
Yhteystiedot:
Maximum Effort AY (NileTech)
Wärtsilänkatu 4 A 24, 04410 Järvenpää.
045 490 1114
Kiitos että valitsit meidät!
PUHELIMET

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.