Chieftec APB-500B8 500W PC-Netzteil
48,45
  • 500W teho, aktiivinen PFC, 80 PLUS sertifioitu
  • Yhteensopiva PCIe liitännän kanssa
  • Bulk-pakkaus, harmaa väri
  • Luotettava ja kestävä rakenne
  • Erinomainen valinta PC-rakentajille
Quantity Price Discount
2-9 47,48  2%
10-50 47,00  3%
51+ 46,51  4%
📅
Lähetettävissä: n. 5-10 arkipäivää (EU)
  • 30 päivää avoin osto & 1 vuoden takuu kaikille tuotteille
Subscription successful
You’re now subscribed to price tracking for this product. We’ll notify you if the price drops.
Price tracker
Track this item and get notified if the price drops.
Add to price tracker
0 People watching this product now!
Description
Chieftec APB-500B8 on tehokas 500W PC-virtalähde, joka tarjoaa luotettavaa virtaa vaativille komponenteille. Tämä virtalähde on varustettu aktiivisella PFC:llä ja se on 80 PLUS sertifioitu, mikä takaa energiatehokkuuden ja alhaiset käyttökustannukset.
Additional information
Weight1,2000 kg
MalliAPB-500B8
Teho500 Watt
Väri
Liitännät1x PCIe
Sertifikaatti80 PLUS, Aktiivinen PFC
EAN
PakkausBulk
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Chieftec APB-500B8 500W PC-Netzteil”
Kysy tuotteista
Kysy tuotteista ("4")
Kysy tekstiviestillä!
Jos et löytänyt vastausta mieltäsi askarruttavaan asiaan, täytä lomake niin vastaamme sinulle.
Lähetä laitteesi huoltoon
Haluatko lähettää laitteen meille huoltoon?
Se käy helposti, kun seuraat alla olevia ohjeita:
  1. Lisää haluamasi huoltotuotteet ostoskoriin ja siirry kassalle.
  2. Täytä omat tietosi ja toimitustapa.
  3. Maksun jälkeen saat sähköpostiisi tilausvaihvistuksen mikäli maksu oli onnistunut.
  4. Postita laite tai vaihtoehtoisesti toimita laite Riihimäen Priisman vaihtolokeroon.
Toimitusosoite / Pakettiautomaatti:
Postin automaatti, Kauppakeskus Aalloppi
(Myllytie 1, 04414 Järvenpää.)
Yhteystiedot:
Maximum Effort AY (NileTech)
Wärtsilänkatu 4 A 24, 04410 Järvenpää.