Apple Mac mini M4 2024 CTO, 24 GB MAC-järjestelmä
1505,95 € 1199,96 €
- Apple M4 prosessori, 10 ydintä
- 24 GB RAM, integroitu
- 1 TB SSD tallennustila
- Apple M4 10-Core GPU
- Wi-Fi 6E ja Bluetooth 5.3
| Määrä | Hinta | Alennus |
|---|---|---|
| 2-9 | 1475,83 € | 2% |
| 10-50 | 1460,77 € | 3% |
| 51+ | 1445,71 € | 4% |
Varasto loppu
- Toimitus alk. 3,70€ sis alv 25,5% (Ilmainen toimitus yli 75 € tilauksiin)
- 30 päivää avoin osto & 1 vuoden takuu kaikille tuotteille
Apple Mac mini M4 2024 CTO on tehokas MAC-järjestelmä, joka tarjoaa erinomaisen suorituskyvyn ja monipuoliset liitännät. Varustettuna Apple M4 prosessorilla, jossa on 10 ydintä, tämä kompakti laite on suunniteltu erityisesti vaativille käyttäjille. Sen 24 GB RAM on integroitu, mikä takaa sujuvan moniajon ja nopean tiedonsiirron.
Tallennustilana on 1 TB SSD, joka tarjoaa riittävästi tilaa kaikille tiedostoillesi ja sovelluksillesi. Laite tukee myös Apple M4 10-Core GPU:ta, joka mahdollistaa huipputason grafiikan ja videotoiston. Liitännät sisältävät HDMI, USB-A, USB-C ja Thunderbolt 4, joten voit liittää useita laitteita samanaikaisesti.
Tekniset tiedot
| EAN | 8592978587925 |
|---|---|
| Tyyppi | MAC-järjestelmä |
| Väri | Hopea |
| Sarja | Mac mini |
| Muotoilu | HTPC |
| Prosessori | Apple M4 (10 ydintä) |
| Käyttöjärjestelmä | macOS |
| RAM | 24 GB (integroitu) |
| Tallennustila | 1 TB SSD |
| Grafiikka | Apple M4 10-Core GPU |
| Liitännät | 1x HDMI-Out, 2x USB-A 2.0, 2x USB-C 3.2, 3x Thunderbolt 4, 1x RJ-45 |
| LAN | 10/100/1000 MBit/s |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Mitat | Leveys: 127 mm, Korkeus: 50 mm, Syvyys: 127 mm |
| Paino | 730 g |
| Paino | 0,7300 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Malli | Mac mini M4 2024 CTO |
| EAN | 8592978587925 |
| Prosessori | Apple M4 (10 ydintä) |
| RAM | 24 GB (integroitu) |
| Tallennustila | 1 TB SSD |
| Grafiikka | Apple M4 10-Core GPU |
| Liitännät | 1x HDMI-Out, 2x USB-A 2.0, 2x USB-C 3.2, 3x Thunderbolt 4, 1x RJ-45 |
| LAN | 10/100/1000 MBit/s |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Väri | Hopea |
| Käyttöjärjestelmä | macOS |
| Mitat | Leveys: 127 mm, Korkeus: 50 mm, Syvyys: 127 mm |
| Paino | 730 g |
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
Kysy tekstiviestillä!
+358 45 160 7888
Jos et löytänyt vastausta mieltäsi askarruttavaan asiaan, täytä lomake niin vastaamme sinulle.
Haluatko lähettää laitteen meille huoltoon?
Se käy helposti, kun seuraat alla olevia ohjeita:
- Lisää haluamasi huoltotuotteet ostoskoriin ja siirry kassalle.
- Täytä omat tietosi ja toimitustapa.
- Maksun jälkeen saat sähköpostiisi tilausvaihvistuksen mikäli maksu oli onnistunut.
- Postita laite tai vaihtoehtoisesti toimita laite Riihimäen Priisman vaihtolokeroon.
Toimitusosoite / Pakettiautomaatti:
Postin automaatti, Kauppakeskus Aalloppi.
(Myllytie 1, 04414 Järvenpää.)
Yhteystiedot:
Maximum Effort AY (NileTech)
Wärtsilänkatu 4 A 24, 04410 Järvenpää.
045 490 1114
Kiitos että valitsit meidät!
PUHELIMET

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.