Apple Mac mini M4 2024 CTO, 32 GB MAC-järjestelmä
2641,45 € 2104,74 €
- Apple M4 prosessori, 10 ydintä
- 32 GB RAM, integroitu
- 2 TB SSD tallennustila
- Apple M4 10-Core GPU
- macOS, Final Cut Pro esiasennettuna
| Määrä | Hinta | Alennus |
|---|---|---|
| 2-9 | 2588,62 € | 2% |
| 10-50 | 2562,21 € | 3% |
| 51+ | 2535,79 € | 4% |
Ennakkotilaus — arvioitu saatavuus: 24.06.2026
- Toimitus alk. 3,70€ sis alv 25,5% (Ilmainen toimitus yli 75 € tilauksiin)
- 30 päivää avoin osto & 1 vuoden takuu kaikille tuotteille
Olet nyt tilannut tämän tuotteen hintaseurannan. Ilmoitamme sinulle, jos hinta laskee.
Apple Mac mini M4 2024 CTO on tehokas MAC-järjestelmä, joka tarjoaa huipputason suorituskyvyn ja monipuoliset liitännät. Varustettuna Apple M4 prosessorilla, jossa on 10 ydintä, tämä kompakti tietokone on suunniteltu erityisesti luovaan työhön ja moniajoon. Sen 32 GB RAM on integroitu, mikä takaa erinomaisen suorituskyvyn vaativissa sovelluksissa.
Laite sisältää 2 TB SSD-tallennustilan, joka tarjoaa runsaasti tilaa tiedostoille ja sovelluksille. Apple M4 10-Core GPU mahdollistaa sujuvan grafiikan käsittelyn, mikä tekee siitä erinomaisen valinnan niin videoeditointiin kuin pelaamiseen. Mac mini on myös varustettu macOS-käyttöjärjestelmällä ja sisältää esiasennettuna Final Cut Pro -ohjelmiston, joka on suunniteltu erityisesti videoeditointia varten.
Tekniset tiedot
| Tyyppi | MAC-järjestelmä |
|---|---|
| Väri | Hopea |
| Sarja | Mac mini |
| Muotoilu | HTPC |
| Prosessori | Apple M4 (10 ydintä) |
| Kernilayout | 4 suoritusydintä, 6 tehokkuusydintä |
| Neuraalimoottori | 16 ydintä |
| RAM-kapasiteetti | 32 GB (integroitu) |
| Tallennustila | 2 TB SSD |
| GPU | Apple M4 10-Core GPU |
| Liitännät | 1x HDMI-Out, 2x USB-A 2.0, 2x USB-C 3.2 (10 Gbit/s), 3x Thunderbolt 4, 1x RJ-45 |
| Ääniliitännät | 1x kuulokeliitäntä, integroitu kaiutin |
| LAN | 10/100/1000 MBit/s |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Virtalähde | 155 Watt (sisäinen) |
| Käyttöjärjestelmä | macOS |
| Mitat | Leveys: 127 mm, Korkeus: 50 mm, Syvyys: 127 mm |
| Paino | 730 grammaa |
| Paino | 0,7300 kg (kilogramma) |
|---|---|
| TyyppiArray | MAC-järjestelmä |
| EAN | 4068568992652 |
| Väri | Hopea |
| Sarja | Mac mini |
| Muotoilu | HTPC |
| Prosessori | Apple M4 (10 ydintä) |
| Kernilayout | 4 suoritusydintä, 6 tehokkuusydintä |
| Neuraalimoottori | 16 ydintä |
| RAM-kapasiteetti | 32 GB (integroitu) |
| Tallennustila | 2 TB SSD |
| GPU | Apple M4 10-Core GPU |
| Liitännät | 1x HDMI-Out, 2x USB-A 2.0, 2x USB-C 3.2 (10 Gbit/s), 3x Thunderbolt 4, 1x RJ-45 |
| Ääniliitännät | 1x kuulokeliitäntä, integroitu kaiutin |
| LAN | 10/100/1000 MBit/s |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Virtalähde | 155 Watt (sisäinen) |
| Käyttöjärjestelmä | macOS |
| Mitat | Leveys: 127 mm, Korkeus: 50 mm, Syvyys: 127 mm |
| Paino | 730 grammaa |
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
Kysy tekstiviestillä!
+358 45 160 7888
Jos et löytänyt vastausta mieltäsi askarruttavaan asiaan, täytä lomake niin vastaamme sinulle.
Haluatko lähettää laitteen meille huoltoon?
Se käy helposti, kun seuraat alla olevia ohjeita:
- Lisää haluamasi huoltotuotteet ostoskoriin ja siirry kassalle.
- Täytä omat tietosi ja toimitustapa.
- Maksun jälkeen saat sähköpostiisi tilausvaihvistuksen mikäli maksu oli onnistunut.
- Postita laite tai vaihtoehtoisesti toimita laite Riihimäen Priisman vaihtolokeroon.
Toimitusosoite / Pakettiautomaatti:
Postin automaatti, Kauppakeskus Aalloppi.
(Myllytie 1, 04414 Järvenpää.)
Yhteystiedot:
Maximum Effort AY (NileTech)
Wärtsilänkatu 4 A 24, 04410 Järvenpää.
045 490 1114
Kiitos että valitsit meidät!
PUHELIMET

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.